خدمات ما

وندا چه خدماتی ارائه میدهد؟

طراحی و ساخت غرفه های خودساز

غرفه سازی نمایشگاه ابزاری قدرتمند ، زائیده برنامه ریزی دقیق شرکت کننده و ایده خلاق طراح و اجرای منحصر به فرد پیمانکار برای نمایش انواع فعالیت ها و تکنیک های فروش است. برای داشتن یک حضور موفق در نمایشگاه های داخلی و بین المللی میتوان با کمک مشاوران و طراحان غرفه خود را به مکانی خاص برای جذب بازدید کنندگان تبدیل کرد. در طراحی غرفه های نمایشگاهی خلاقیت در طرح، ظرافت و زیبایی در کنار بهره گیری از سازه های مرغوب و متریال های روز دنیا مهمترین شاخصه یک پروژه منحصر به فرد است که وندا سازه پاسارگاد با رعایت کلیه ملزومات شما را در رسیدن به این هدف یاری می کند.

طراحی، تامین و اجرای سازه های پیش ساخته (مدولار)

در اغلب نمایشگاه هایی که در سراسر جهان برگزار می شود با غرفه های نرمال و تیپ مواجه هستیم که به صورت مشابه به شرکت کنندگان با توجه به درخواست آنان واگذار می شود تا شرکت کنندگان در آن فضا، کالاهای خود را به نمایش بگذارند. اینگونه غرفه ها هزینه طراحی و ساخت کمتری از غرفه هایی که برای هدف خاص طراحی شده اند، دارند. با توجه به ساخته شدن این غرفه ها از قطعات پیش ساخته و استاندارد و قابل مونتاژ بودن آنها، به سیستم مدولار (modular systems) نیز مشهورند.

طراحی و ساخت استندهای فروشگاه

استند یک سازه نمایشگاهی و تبلیغاتی است که به میزان بالایی در معرض دید و توجه مخاطبان است. علاوه بر آن ویژگی ها و قابلیت هایی چون زیبایی، سطح تبلیغاتی وسیع، صرفه جویی در زمان و هزینه، نصب و راه اندازی سریع و حمل و نقل آسان انواع استند را به یک روش موثر برای بازاریابی و افزایش بازده سرمایه گذاری تبدیل نموده است.
استندها دارای انواع مختلف می باشند که از جمله میتوان به استندهای تبلیغاتی، استندهای نمایشگاهی و استندهای فروشگاهی که برای استفاده در محیط های داخلی و فضای باز تولید می شوند اشاره کرد.

برگزاری همایش ها و رویدادهای معرفی محصول و خدمات

برگزاری همایش یکی از ابزارهای در اختیار شرکت ها و بازاریابان به منظور انتقال اطلاعات در رابطه با محصول، آیین نامه، رویدادهای اخیر شرکت و جدیدترین متدهای بازاریابی است. در کنار همه این موارد می توان از همایش ها به منظور معرفی این کسب و کار به مشتریان احتمالی نیز استفاده کرد. اما این ابزار مهم این روزها وسیله ای در جهت منافع برخی از افراد سودجو قرار گرفته تا همانند رهبران کوئست به تبلیغات دروغین و اغوای افراد علاقه مند به این حرفه بپردازند؛ یک همایش مطمئن و سودآور را با وندا سازه پاسارگاد تجربه نمایید.

a

مشاوره و برنامه ریزی در اجرای رویدادهای ویژه

فرایند طراحی و مدیریت برگزاری همایش‌ها یا کنفرانس‌های ملی و بین‌المللی از مرحله سیاستگذاری تا اجرای مصوبات کمیته‌های علمی و اجرایی قبل، در حین و پس از خاتمه هر رویداد، تخصص ویژه و مدل سیستمی خاصی را طلب می‌کند که در آن با درک دقیق نیاز کارفرما می‌بایست راهکار تحقق یک رخداد اثربخش و ماندگار را معنا بخشید.

طراحی و اجرای پروژه های دکوراسیون داخلی

طراحی داخلی، یک حرفه چند تزیینی است که محیط داخلی ساخته شده در یک سازه در هر خلاقیت و راه حل تکنیکی، کاربردش را بدست آورد. این راه حل ها کاربردی هستند ، بالا بردن کیفیت زندگی و فرهنگ ساکنین، به شکل زیبا طلبی جذاب هستند. طرح ها به منظور پاسخ به نیازمندی های منظم و هماهنگ با آن خلق شده اند، و اصول واقعیت محیطی را تشویق میکنند. روند طراحی داخلی یک روش شناسی قائده دار و هماهنگ را دنبال میکنند. شامل تحقیق، تحلیل و انظمام دانستنی در روند خلاقیت که با وسیله آن احتیاجات و منابع مشتری را به ارضاء میرساند و به تولید یک فضای داخلی که هدف پروژه را ایجاد میکنند میرسد.

a

بازسازی بناهای تاریخی

مرمت با هدف حفاظت از شهر های تاریخی و جهت پاسخ به نیازهای شهری همواره مطرح بوده است و موجب ترمیم خرابی های گذشته و آسیب های وارد بر بنا و عملکرد جدید متناسب با نیازهای زندگی روز شده است. بناهای با ارزش که امکانات وسیع سیاحتی را فراهم می آورند و همچنین خانه های با ارزش تاریخی که با تدابیری می توان آن ها را به امکانات جدید گردشگری بدل ساخت در بافت تاریخی شهر ها وجود دارند که برنامه ریزی احیای این بنا ها ضروری است. توجه به مرمت بناهای تاریخی سابقه زیادی دارد اما مرمت بناها به صورت علمی و اصولی مسئله جدید و نوپایی است که معمولا با روش هایی رایج بازسازی مس شوند.

معماری، ابنیه، پروژه های شهری و …

معماری پروژه شهری معماری داخلی غرفه سازی معماری ایرانی معماری داخلی معماری اسلامی معماری پایدار معماری مدرن طراحی غرفه نمایشگاهی طراحی غرفه های نمایشگاهی طراحی غرفه نمایشگاه طراحي غرفه هاي نمايشگاهي طراحي غرفه طراحی غرفه معماری طراحی 3 بعدی غرفه بازسازی خانه بازسازی منزلبازسازی آپارتمان بازسازی آپارتمانهای قدیمی بازسازی